Телефонуйте за номером: 093 98 53 554 для уточнення вартості доставки та бронювання на вашу дату. Ми зрадістю прикрасимо та зробимо  незабутнім ваш перший танець. Адже ми як ніхто інші розуміємо наскільки залежать фото та відео від спецефектів, тому ми використовуємо тільки якісне обладнання в поєднанні з професійною підсвіткою.

Важкий (низький) дим

 

Важкий дим з підсвіткою утворюється на основі водяної пари і є зовсім не шкідливим, навіть для вагітних. Створює неймовірний ефект

"вище неба" завдяки тому, що дим не піднімається вище колін.

____

2500грн

 

Конфеті

 

Ефект літаючих блискіток (метафан) конфеті створює атмосферу зірок Голлівуду, котрі танцюють свій особливий перший танець. Найкраще виглядає в золотому кольорі і може тривати впродовж цілого танцю.

 

____

1000грн

Холодні вогні

 

Це фонтани з холодними вогнями, котрі загоряються в домовлений момент вашого танцю (якправило вкінці, або підчас підтримки) вони викликають неймовірний сплеск овацій у всіх глядачів. Час горіння 20-30с. найкраще виглядають в поєднанні з димом чи конфеті.

____

300грн/шт

Об'ємні літери LOVE

 

 Літери мають вмонтовану підсвітку з ретро лампочок також мають димер для регулювання яскравості. Висота літер 1м. Можна доповнити додатковим декором: штучною травою, фотозонами, стільчиками, мольбертом, палетами, різними написами тощо.

____

700грн

Фотозона (біла ширма)

 

Ця фотозона дуже  універсальна та підійде для будь якого стилю весілля.

Висота 2м, ширина 3м складається з 5ти секцій. Можна доповнити додатковим декором: штучною травою, стільчиками, мольбертом, палетами, різними написами тощо.

____

500грн

Фотозона (чорна "крейда")

 

Фотозона чорного кольору по котрій можна писати крейдою. Має вмонтовану гірлянду. Висота 2м, ширина 3м складається з 3ьох секцій. Можна доповнити додатковим декором: штучною травою, стільчиками, мольбертом, палетами, різними написами тощо.

____

500грн

Фотозона (дерево)

 

Це фотозона з дерев'яних брусочків на фоні мішковини, ідеально підійде для весілля в стилі "рустік". Висота 2,2м, ширина 3м складається з 3ьох секцій. Можна доповнити додатковим декором: штучною травою, стільчиками, різними написами тощо.

____

500грн